Quality Thermal Regeneration

Heal at trusted wellness destinations at any age

Your Experience is our business

Unique destinations with experienced crew or charter on your own waves.

The Best Sailing Events

Feel the adrenaline of the most beautiful sea races in the world.

Welcome to Your Journey, this place is all about sailing adrenaline, waves, sun & sea. My passion is promoting healthy living and places that heal our bodies ~ unique thermal wellness destinations.
My name is Kate I love to travel & sail and making friends off shore and on shore too. I hope you get inspired to sail or travel to a new place.

~ Do you
Osoby dojeżdzające we własnym zakresie przyjeżdzając pociągiem lub autobusem mają możliwość krótkiego dojazdu do hotelu
Taksówką 01202 373737 lub autobusem lini niebieskiej More - M1, wysiadając na przystanku
St. Michael`s Roundabout.
***Prosimy nie wsiadać do taxówek na stacji pociągów, ponieważ nie są one zrzeszone i pobierają zawyżone opłaty za przejazdy.

Welcome to Your Journey, this place is all about sailing adrenaline, waves, sun & sea. My passion is promoting healthy living and places that heal our bodies ~ unique thermal wellness destinations.
My name is Kate I love to travel & sail and making friends off shore and on shore too. I hope you get inspired to sail or travel to a new place.

~ Czy w momencie odwołania rezerwacji, mam możliwość zwrotu wpłaconego depozytu?
Osoby dokonujące rezerwacji pobytu Retreat zawsze mają prawo do odwołania swojego udziału w wydarzeniu oraz pełnego zwrotu wpłaconego depozytu w momencie złożenia pisemnej rezygnacji (mailowej) do końca roku 2022.
Przy rezygnacji w okresie od 1 Stycznia - 28 Lutego 2023 uczestnik traci 60% wpłaconej sumy rezerwacyjnej
Przy rezygnacji z pobytu po dniu 1 Marca 2023 uczestnik traci 90% sumy rezerwacyjnej
Organizator zastrzega sobie zwrot sumy tylko po pisemnej rezygnacji w określonym terminie uczestnika z pobytu. Środki będą przesyłanę na konto uczestnika nie wcześniej niż w miesiącu Kwietniu 2023.

~ Nie chcę uczestniczyć we wszystkich prelekcjach pobytu, czy jest możliwośc zwrotu pieniędzy?
Całkowity Pakiet Retreat jest kalkulowany według pobytu hotelowego na każdą osobę, nie ma możliwości zwrotu pieniedzy za opuszczenie lub brak chęci uczestniczenia w prelekcji/zajęciach active. Natomiast jest możliwość wykupienia wejściówek na pojedyńcze dni na danego prelegenta w cenie Ł140 za dzień prelekcji-transformacji z lunchem/kawa/herbata.

~ Czy w Hotelu odbywają się jakies inne wydarzenia dnia 5 Marca 2023?
5 Marca odbędzie się wydarzenie Dzień Kobiet oraz Konferencja dla branży Beauty ' Nowa Jakośc Branży' Wydarzenia te rozpoczynają się o godzinie 10.

~ Czy udział w prelekcjach jest bezpłatny?
Udział w prelekcjach jdany dzień prelekcji lub na wszystkie dni dostępnych prelekcji w specjalnym pakiecie.

~ Czyna prelekcję mogę przyjść z dzieckiem?
Udział w prelekcjach z dzieckiem jest możliwy, nie oferujemy opieki nad dzieckiem podczas prelekcji, dziecko nie może zakłucać prelekcję, jest to czas skupienia i transformacji. Dzieci do lat 15 wchodzą za darmo.

~ Czy podczas pobytu w Hotelu dostępne są wejściówki do SPA?
Każdy uczestnik dokonujący rezerwacji na pełny pakiet Retreat ma pełen nielimitowany dostęp do wszystkich pomieszczeń spa i parkingu od dnia 5-9 Marca 2023

~ Co zawiera cena pobytu Retreat?
W cenie Retreat każdy uczestnik ma zagwarantowany pokój typu double z śniadaniem, 3 rózne opcje obiadowe, desery, nielimitowany dostęp do wszystkich pomieszczeń spa (basen kryty, sauna, inhalatorium, steam room, aromoterapy room, siłownia, prysznice) od dnia 5-9 Marca 2023 Bezpłatny parking.
Udział we wszystkich prelekcjach, lunchach, przerwach kawowych podczas całego programu przygotowanym na ten pobyt. Udział w zajęciach Yogi, medytacji, sesji relaksacyjnych oraz hypnoterapii, masaży (które są w pakiecie uczestnika do wykorzystania podczas pobytu), sesji dzwiękowych, silent disco i wiele więcej.

~ Czy w Hotelu jest Parking?
Parking jest dostępny i bezpłatny dla uczestników z zakwaterowaniem od dnia 5-9 Marca 2023

POST CODE dojazdu: BH2 5JS

~ Czy w hotelu jest opcja dań Vege?
Tak, zarówno podczas śniadania jak i podczas lunchów i obiadów hotel zapewni opcję VEGE

~ Mam alergię na Gluten, jak mogę to zgłosić?
Prosimy zgłaszać alergie pokarmowe na formie uczestników oraz przypominać o nich w momencie check-in do hotelu dnia 5 Marca. Hotel dopasowywuje opcje pokarmowe do alergii tylko w momencie ich zgłoszenia do organizatora oraz recepcji hotelu.
Jeśli masz możliwość i życzysz sobie przywiezienia własnego mleka lub chleba to hotel przetrzyma to dla ciebie i będzie serwować według posiłków.

~ Czy podczas pobytu mogę liczyć na opiekę/wsparcie kogoś z organizatorów?
Podczas całego pobytu jest do Państwa dyspozycji organizator, który będzie Państwa witać w dniu 5 Marca 2023. Każdy uczestnik dostanie bezpośredni kontakt, na który może kontaktować się w momencie potrzeby.

~ Jakie wycieczki są przewidziane w programie?
Spędzisz prawie tydzień w najpiękniejszym Brytyjskim resorcie wczasowym, oraz najcieplejszym mieście w UK. Cały pobyt jest nastawiony na reklasację, transformację - Zero Pośpiechu - organizatorka zabierze cię w wyjątkową podróż abyś obcowała z pięknem tego miejsca. Wycieczki będą opcjonalne dla chętnych uczestników. Wiecej szczegółów już wkrótce....

Let`s organize Your Thermal Spa Escape!

Write: livbalneo(@)gmail.com

© 2018-2023 Liv Balneo ~ Liv Well Liv Long